Croky Cup

2020/2021
Antwerp
- -
La Louvière
Antwerp
-
-
La Louvière
Union SG
- -
Mouscron
USG
-
-
Mouscron
Beerschot
- -
Dessel Sport
Beerschot
-
-
Dessel Sport
Charleroi
- -
Westerlo
Charleroi
-
-
WES
AA Gent
- -
Heur Tongeren
AA Gent
-
-
Heur Tongeren
Eupen
- -
Rupel Boom
Eupen
-
-
Rupel Boom
Lokeren-Temse
- -
STVV
Lokeren-Temse
-
-
STVV
KV Mechelen
- -
RWDM
KV Mechelen
-
-
RWDM
Olsa Brakel
- -
Club Brugge
Olsa Brakel
-
-
Club Brugge
Thes Sport
- -
KRC Genk
Thes Sport
-
-
KRC Genk
OH Leuven
- -
Cercle Brugge
OH Leuven
-
-
Cercle Brugge
Lommel SK
- -
Kortrijk
LOM
-
-
Kortrijk
Waasland-Beveren
- -
Oostende
Waasland-Beveren
-
-
Oostende
Olympic Charleroi
- -
Zulte Waregem
Olympic Charleroi
-
-
Zulte Waregem
RFC Liège
- -
Anderlecht
RFC Liège
-
-
Anderlecht
RFC Seraing
- -
Standard
SER
-
-
Standard
10/10/20 17:00
Union Rochefortoise
1 8
RWDM
10/10/20 17:00
Union Rochefortoise
1
8
RWDM
10/10/20 19:00
Waasland-Beveren
3 0
Sparta Petegem
10/10/20 19:00
Waasland-Beveren
3
0
Sparta Petegem
10/10/20 19:30
Thes Sport
3 1
Deinze
10/10/20 19:30
Thes Sport
3
1
DEI
10/10/20 20:00
City Pirates Antwerpen
1 2
Rupel Boom
10/10/20 20:00
City Pirates Antwerpen
1
2
Rupel Boom
10/10/20 20:00
Jong Lede
0 2
Lokeren-Temse
10/10/20 20:00
Jong Lede
0
2
Lokeren-Temse
11/10/20 15:00
Olympic Charleroi
2 1
Eendracht Aalst
11/10/20 15:00
Olympic Charleroi
2
1
Eendracht Aalst
11/10/20 16:00
RFC Seraing
6 1
Blankenberge
11/10/20 16:00
SER
6
1
Blankenberge
11/10/20 16:00
Olsa Brakel
2 0
Dender
11/10/20 16:00
Olsa Brakel
2
0
Dender
11/10/20 16:00
Union SG
4 0
Heist
11/10/20 16:00
USG
4
0
Heist
11/10/20 16:00
Lommel SK
3 2
Zelzate
11/10/20 16:00
LOM
3
2
Zelzate
11/10/20 16:00
Westerlo
5 1
Hades
11/10/20 16:00
WES
5
1
Hades
11/10/20 16:00
Heur Tongeren
3 0
Tertre-Hautrage
11/10/20 16:00
Heur Tongeren
3
0
Tertre-Hautrage
11/10/20 16:00
Knokke
0 2
OH Leuven
11/10/20 16:00
Knokke
0
2
OH Leuven
11/10/20 16:00
Visé
1 2
Dessel Sport
11/10/20 16:00
Visé
1
2
Dessel Sport
11/10/20 16:00
La Louvière
2 0
Jette
11/10/20 16:00
La Louvière
2
0
Jette
11/10/20 16:00
Warnant
0 1
RFC Liège
11/10/20 16:00
Warnant
0
1
RFC Liège
18/09/20 20:30
Londerzeel
0 2
Thes Sport
18/09/20 20:30
Londerzeel
0
2
Thes Sport
18/09/20 20:30
Lyra-Lierse Berlaar
0 1
La Louvière
18/09/20 20:30
Lyra-Lierse Berlaar
0
1
La Louvière
19/09/20 19:30
Voorwaarts Zwevezele
1 3
City Pirates Antwerpen
19/09/20 19:30
Voorwaarts Zwevezele
1
3
City Pirates Antwerpen
19/09/20 19:30
Ganshoren
0 1
Dender
19/09/20 19:30
Ganshoren
0
1
Dender
19/09/20 19:30
Vorselaar
0 3
RFC Liège
19/09/20 19:30
Vorselaar
0
3
RFC Liège
19/09/20 19:30
Hoogstraten
1 3
Dessel Sport
19/09/20 19:30
Hoogstraten
1
3
Dessel Sport
19/09/20 20:00
Heur Tongeren
2 1
Esperanza Pelt
19/09/20 20:00
Heur Tongeren
2
1
Esperanza Pelt
19/09/20 20:00
Renaissance Mons
0 1
Olsa Brakel
19/09/20 20:00
Renaissance Mons
0
1
Olsa Brakel
19/09/20 20:00
Heist
4 0
Lochristi
19/09/20 20:00
Heist
4
0
Lochristi
19/09/20 20:00
Lokeren-Temse
3 0
Wielsbeke
19/09/20 20:00
Lokeren-Temse
3
0
Wielsbeke
19/09/20 20:00
Rebecq
0 5
Sparta Petegem
19/09/20 20:00
Rebecq
0
5
Sparta Petegem
| FF
19/09/20 20:00
Durbuy
0 2
Hades
19/09/20 20:00
Durbuy
0
2
Hades
19/09/20 20:00
Jette
2 0
CS Braine
19/09/20 20:00
Jette
2
0
CS Braine
19/09/20 20:00
Crossing Schaerbeek
0 4
Knokke
19/09/20 20:00
Crossing Schaerbeek
0
4
Knokke
19/09/20 20:30
Eendracht Aalst
1 0
Jeunesse Tamines
19/09/20 20:30
Eendracht Aalst
1
0
Jeunesse Tamines
20/09/20 16:00
Blankenberge
3 2
KRC Gent
20/09/20 16:00
Blankenberge
3
2
KRC Gent
20/09/20 16:00
Visé
2 1
La Louvière Centre
20/09/20 16:00
Visé
2
1
La Louvière Centre
20/09/20 16:00
Warnant
5 2
Entité Manageoise
20/09/20 16:00
Warnant
5
2
Entité Manageoise
20/09/20 16:00
Rupel Boom
4 0
Olympia Wijgmaal
20/09/20 16:00
Rupel Boom
4
0
Olympia Wijgmaal
20/09/20 16:00
Francs Borains
2 3
Zelzate
20/09/20 16:00
Francs Borains
2
3
Zelzate
20/09/20 16:00
Bambrugge
0 5
Tertre-Hautrage
20/09/20 16:00
Bambrugge
0
5
Tertre-Hautrage
| FF
20/09/20 16:00
Bilzerse Waltwilder
1 2
Union Rochefortoise
20/09/20 16:00
Bilzerse Waltwilder
1
2
Union Rochefortoise
20/09/20 16:00
Jong Lede
2 1
Patro Eisden
20/09/20 16:00
Jong Lede
2
1
Patro Eisden
23/09/20 19:30
Olympic Charleroi
2 1
Lierse Kempenzonen
23/09/20 19:30
Olympic Charleroi
2
1
LIE
13/09/20 16:00
RFC Liège
3 1
Waremme
13/09/20 16:00
RFC Liège
3
1
Waremme
13/09/20 16:00
Londerzeel
3 0
Gullegem
13/09/20 16:00
Londerzeel
3
0
Gullegem
12/09/20 19:00
Marloie
1 3
La Louvière
12/09/20 19:00
Marloie
1
3
La Louvière
13/09/20 16:00
Francs Borains
2 0
Dikkelvenne
13/09/20 16:00
Francs Borains
2
0
Dikkelvenne
13/09/20 16:00
Gosselies
1 3
Vorselaar
13/09/20 16:00
Gosselies
1
3
Vorselaar
13/09/20 16:00
Mandel United
0 0
Voorwaarts Zwevezele
13/09/20 16:00
Mandel United
0
0
Voorwaarts Zwevezele
Pénalties 2-4
13/09/20 16:00
Ganshoren
4 0
Oudenaarde
13/09/20 16:00
Ganshoren
4
0
Oudenaarde
13/09/20 14:30
Raeren-Eynatten
0 4
Zelzate
13/09/20 14:30
Raeren-Eynatten
0
4
Zelzate
13/09/20 16:00
Tilleur
0 6
Knokke
13/09/20 16:00
Tilleur
0
6
Knokke
13/09/20 16:00
Renaissance Mons
1 1
Hombourg
13/09/20 16:00
Renaissance Mons
1
1
Hombourg
Pénalties 4-3
13/09/20 15:00
Jong Lede
2 0
Schoonbeek-Beverst
13/09/20 15:00
Jong Lede
2
0
Schoonbeek-Beverst
13/09/20 16:00
Jeunesse Tamines
2 1
Herent
13/09/20 16:00
Jeunesse Tamines
2
1
Herent
11/09/20 20:30
Racing Mechelen
0 4
La Louvière Centre
11/09/20 20:30
Racing Mechelen
0
4
La Louvière Centre
13/09/20 16:00
Oppagne-Wéris
1 3
Lochristi
13/09/20 16:00
Oppagne-Wéris
1
3
Lochristi
13/09/20 16:00
Achel
1 3
Entité Manageoise
13/09/20 16:00
Achel
1
3
Entité Manageoise
12/09/20 20:00
Durbuy
0 0
Verlaine
12/09/20 20:00
Durbuy
0
0
Verlaine
Pénalties 5-4
13/09/20 16:00
Warnant
1 1
Meux
13/09/20 16:00
Warnant
1
1
Meux
Pénalties 4-2
12/09/20 19:00
Harelbeke
0 1
Olympia Wijgmaal
12/09/20 19:00
Harelbeke
0
1
Olympia Wijgmaal
13/09/20 16:00
Lyra-Lierse Berlaar
2 1
Berchem Sport
13/09/20 16:00
Lyra-Lierse Berlaar
2
1
Berchem Sport
12/09/20 19:00
Houtvenne
1 1
Heur Tongeren
12/09/20 19:00
Houtvenne
1
1
Heur Tongeren
Pénalties 3-4
13/09/20 16:00
Eendracht Aalst
3 1
Sint-Eloois-Winkel
13/09/20 16:00
Eendracht Aalst
3
1
Sint-Eloois-Winkel
13/09/20 16:00
St-Dymphna Geel
0 4
Rupel Boom
13/09/20 16:00
St-Dymphna Geel
0
4
Rupel Boom
12/09/20 20:00
City Pirates Antwerpen
3 0
Wolvertem Merchtem
12/09/20 20:00
City Pirates Antwerpen
3
0
Wolvertem Merchtem
13/09/20 16:00
Visé
5 0
Munkzwalm
13/09/20 16:00
Visé
5
0
Munkzwalm
| FF
13/09/20 16:00
CS Braine
2 0
Zwarte Leeuw
13/09/20 16:00
CS Braine
2
0
Zwarte Leeuw
13/09/20 16:00
Bambrugge
2 1
Vlaamse Ardennen
13/09/20 16:00
Bambrugge
2
1
Vlaamse Ardennen
15/09/20 19:30
Lierse Kempenzonen
4 0
Hoboken
15/09/20 19:30
LIE
4
0
Hoboken
12/09/20 19:30
Hades
3 1
Herk-De-Stad
12/09/20 19:30
Hades
3
1
Herk-De-Stad
13/09/20 16:00
Patro Eisden
3 0
Stockay-Warfusée
13/09/20 16:00
Patro Eisden
3
0
Stockay-Warfusée
13/09/20 16:00
Voorde-Appelterre
0 3
Sparta Petegem
13/09/20 16:00
Voorde-Appelterre
0
3
Sparta Petegem
12/09/20 20:00
Esperanza Pelt
5 3
Spouwen-Mopertingen
12/09/20 20:00
Esperanza Pelt
5
3
Spouwen-Mopertingen
12/09/20 19:00
Union Namur
1 2
Jette
12/09/20 19:00
Union Namur
1
2
Jette
13/09/20 16:00
Diegem Sport
0 1
Olsa Brakel
13/09/20 16:00
Diegem Sport
0
1
Olsa Brakel
12/09/20 20:00
Union Rochefortoise
4 1
Westhoek
12/09/20 20:00
Union Rochefortoise
4
1
Westhoek
12/09/20 20:00
Olympic Charleroi
6 3
Sprimont
12/09/20 20:00
Olympic Charleroi
6
3
Sprimont
12/09/20 20:00
Ronse
1 2
Blankenberge
12/09/20 20:00
Ronse
1
2
Blankenberge
13/09/20 16:00
Rebecq
5 0
Roeselare
13/09/20 16:00
Rebecq
5
0
ROE
| FF
12/09/20 20:15
Bertem-Leefdaal
0 1
Dender
12/09/20 20:15
Bertem-Leefdaal
0
1
Dender
13/09/20 16:00
Bree-Beek
2 3
Wielsbeke
13/09/20 16:00
Bree-Beek
2
3
Wielsbeke
12/09/20 19:00
PAC Buzet
2 3
Hoogstraten
12/09/20 19:00
PAC Buzet
2
3
Hoogstraten
13/09/20 16:00
Tertre-Hautrage
2 1
Tienen
13/09/20 16:00
Tertre-Hautrage
2
1
Tienen
13/09/20 16:00
RC Lauwe
1 3
Crossing Schaerbeek
13/09/20 16:00
RC Lauwe
1
3
Crossing Schaerbeek
12/09/20 20:00
KRC Gent
3 1
VW Hamme
12/09/20 20:00
KRC Gent
3
1
VW Hamme
13/09/20 16:00
Couvin-Mariembourg
1 1
Bilzerse Waltwilder
13/09/20 16:00
Couvin-Mariembourg
1
1
Bilzerse Waltwilder
Pénalties 2-4
12/09/20 19:30
Thes Sport
3 0
Toekomst Menen
12/09/20 19:30
Thes Sport
3
0
Toekomst Menen
13/09/20 16:00
Dessel Sport
1 0
Rapid Symphorinois
13/09/20 16:00
Dessel Sport
1
0
Rapid Symphorinois
12/09/20 20:00
Heist
3 0
Onhaye
12/09/20 20:00
Heist
3
0
Onhaye
13/09/20 16:00
Sporting Hasselt
1 1
Lokeren-Temse
13/09/20 16:00
Sporting Hasselt
1
1
Lokeren-Temse
Pénalties 1-3
06/09/20 16:00
Mandel United
3 1
Binche
06/09/20 16:00
Mandel United
3
1
Binche
06/09/20 16:00
Stockel
0 0
Raeren-Eynatten
06/09/20 16:00
Stockel
0
0
Raeren-Eynatten
Pénalties 4-5
06/09/20 16:00
St-Martens - Latem
0 0
Lochristi
06/09/20 16:00
St-Martens - Latem
0
0
Lochristi
Pénalties 4-5
06/09/20 16:00
Durbuy
3 0
Malonne 2000
06/09/20 16:00
Durbuy
3
0
Malonne 2000
05/09/20 20:00
City Pirates Antwerpen
1 1
Lebbeke
05/09/20 20:00
City Pirates Antwerpen
1
1
Lebbeke
Pénalties 5-4
06/09/20 16:00
Stockay-Warfusée
3 0
Aywaille
06/09/20 16:00
Stockay-Warfusée
3
0
Aywaille
06/09/20 16:00
Waremme
2 1
Gouvy
06/09/20 16:00
Waremme
2
1
Gouvy
06/09/20 16:00
RE Virton
0 5
Bambrugge
06/09/20 16:00
VIR
0
5
Bambrugge
| FF
05/09/20 19:30
Bertem-Leefdaal
3 1
Tubize
05/09/20 19:30
Bertem-Leefdaal
3
1
Tubize
05/09/20 20:00
Union Rochefortoise
4 2
Mormont
05/09/20 20:00
Union Rochefortoise
4
2
Mormont
06/09/20 16:00
Harelbeke
3 0
Elene-Grotenberge
06/09/20 16:00
Harelbeke
3
0
Elene-Grotenberge
06/09/20 16:00
St-Jozef Rijkevorsel
1 4
Sprimont
06/09/20 16:00
St-Jozef Rijkevorsel
1
4
Sprimont
05/09/20 19:30
Hades
2 0
Tempo Overijse
05/09/20 19:30
Hades
2
0
Tempo Overijse
06/09/20 16:00
Sparta Petegem
5 0
Willebroek
06/09/20 16:00
Sparta Petegem
5
0
Willebroek
06/09/20 16:00
Westhoek
2 0
Denderhoutem
06/09/20 16:00
Westhoek
2
0
Denderhoutem
06/09/20 16:00
Oostkamp
3 5
Eendracht Aalst
06/09/20 16:00
Oostkamp
3
5
Eendracht Aalst
06/09/20 16:00
Olympia Wijgmaal
2 0
Fizoise
06/09/20 16:00
Olympia Wijgmaal
2
0
Fizoise
06/09/20 16:00
Munkzwalm
2 0
Templeuve
06/09/20 16:00
Munkzwalm
2
0
Templeuve
05/09/20 19:30
Houtvenne
1 1
Sassport Boezinge
05/09/20 19:30
Houtvenne
1
1
Sassport Boezinge
Pénalties 6-5
06/09/20 16:00
Tilleur
2 2
Racing Waregem
06/09/20 16:00
Tilleur
2
2
Racing Waregem
Pénalties 14-13
05/09/20 19:30
Sporting Hasselt
1 1
Eendracht Wervik
05/09/20 19:30
Sporting Hasselt
1
1
Eendracht Wervik
Pénalties 5-4
05/09/20 20:00
KRC Gent
3 1
Saint-Josse
05/09/20 20:00
KRC Gent
3
1
Saint-Josse
06/09/20 16:00
Crossing Schaerbeek
3 0
United Richelle
06/09/20 16:00
Crossing Schaerbeek
3
0
United Richelle
06/09/20 16:00
Diksmuide
0 1
Tertre-Hautrage
06/09/20 16:00
Diksmuide
0
1
Tertre-Hautrage
06/09/20 16:00
Jong Lede
2 1
Eppegem
06/09/20 16:00
Jong Lede
2
1
Eppegem
06/09/20 16:00
Eendracht Termien
3 3
Jette
06/09/20 16:00
Eendracht Termien
3
3
Jette
Pénalties 3-4
06/09/20 16:00
Bocholt
0 2
Oppagne-Wéris
06/09/20 16:00
Bocholt
0
2
Oppagne-Wéris
06/09/20 15:00
Hombourg
3 2
Sint-Job
06/09/20 15:00
Hombourg
3
2
Sint-Job
06/09/20 15:00
Schoonbeek-Beverst
5 0
Mariakerke
06/09/20 15:00
Schoonbeek-Beverst
5
0
Mariakerke
06/09/20 16:00
Hoogstraten
4 1
Ranst
06/09/20 16:00
Hoogstraten
4
1
Ranst
06/09/20 16:00
Warnant
1 1
Habay La Neuve
06/09/20 16:00
Warnant
1
1
Habay La Neuve
Pénalties 5-3
05/09/20 20:30
Rebecq
5 1
Arquet
05/09/20 20:30
Rebecq
5
1
Arquet
06/09/20 16:00
Rhodienne-De Hoek
0 5
Zelzate
06/09/20 16:00
Rhodienne-De Hoek
0
5
Zelzate
06/09/20 16:00
Diegem Sport
1 0
Herderen-Millen
06/09/20 16:00
Diegem Sport
1
0
Herderen-Millen
06/09/20 16:00
Marloie
3 0
Stade Disonais
06/09/20 16:00
Marloie
3
0
Stade Disonais
06/09/20 16:00
Beloeil
0 1
Ronse
06/09/20 16:00
Beloeil
0
1
Ronse
06/09/20 16:00
Aische
3 5
Couvin-Mariembourg
06/09/20 16:00
Aische
3
5
Couvin-Mariembourg
06/09/20 16:00
Esperanza Pelt
2 2
Stade Brainois
06/09/20 16:00
Esperanza Pelt
2
2
Stade Brainois
Pénalties 5-3
06/09/20 16:00
Herent
4 0
Svelta Melsele
06/09/20 16:00
Herent
4
0
Svelta Melsele
06/09/20 16:00
Bree-Beek
1 0
Huccorgne
06/09/20 16:00
Bree-Beek
1
0
Huccorgne
05/09/20 18:00
St-Dymphna Geel
4 3
Kontich
05/09/20 18:00
St-Dymphna Geel
4
3
Kontich
05/09/20 20:00
Racing Mechelen
5 4
KFC Lille
05/09/20 20:00
Racing Mechelen
5
4
KFC Lille
06/09/20 16:00
Gullegem
3 0
Witgoor Dessel
06/09/20 16:00
Gullegem
3
0
Witgoor Dessel
06/09/20 16:00
Renaissance Mons
4 0
Sersk-Schellebelle
06/09/20 16:00
Renaissance Mons
4
0
Sersk-Schellebelle
06/09/20 16:00
Pepingen-Halle
2 2
Herk-De-Stad
06/09/20 16:00
Pepingen-Halle
2
2
Herk-De-Stad
Pénalties 6-7
06/09/20 16:00
Verlaine
4 2
Berg en Dal
06/09/20 16:00
Verlaine
4
2
Berg en Dal
05/09/20 20:00
Wellen
0 2
Voorde-Appelterre
05/09/20 20:00
Wellen
0
2
Voorde-Appelterre
05/09/20 19:30
Vorselaar
0 0
Beringen
05/09/20 19:30
Vorselaar
0
0
Beringen
Pénalties 10-9
05/09/20 19:30
La Louvière
3 2
Pays Vert
05/09/20 19:30
La Louvière
3
2
Pays Vert
06/09/20 16:00
Messancy
1 3
RC Lauwe
06/09/20 16:00
Messancy
1
3
RC Lauwe
05/09/20 20:00
Meux
2 1
De Kempen
05/09/20 20:00
Meux
2
1
De Kempen
06/09/20 16:00
CS Braine
2 1
Jodoigne
06/09/20 16:00
CS Braine
2
1
Jodoigne
06/09/20 16:00
Bilzerse Waltwilder
1 1
Merelbeke
06/09/20 16:00
Bilzerse Waltwilder
1
1
Merelbeke
Pénalties 4-3
05/09/20 16:00
Vlaamse Ardennen
5 1
Wezel
05/09/20 16:00
Vlaamse Ardennen
5
1
Wezel
05/09/20 18:00
SK Berlare
1 2
Heur Tongeren
05/09/20 18:00
SK Berlare
1
2
Heur Tongeren
06/09/20 16:00
Wolvertem Merchtem
3 1
Tournai
06/09/20 16:00
Wolvertem Merchtem
3
1
Tournai
06/09/20 16:00
Achel
3 1
Ster-Francorchamps
06/09/20 16:00
Achel
3
1
Ster-Francorchamps
06/09/20 16:00
Lokeren-Temse
3 1
Haasdonk
06/09/20 16:00
Lokeren-Temse
3
1
Haasdonk
06/09/20 16:00
Nismes
2 3
Hoboken
06/09/20 16:00
Nismes
2
3
Hoboken
06/09/20 16:00
Givry
0 1
Gosselies
06/09/20 16:00
Givry
0
1
Gosselies
06/09/20 16:00
Groot Dilbeek
2 3
Blankenberge
06/09/20 16:00
Groot Dilbeek
2
3
Blankenberge
06/09/20 16:00
Dikkelvenne
7 2
Chevetogne
06/09/20 16:00
Dikkelvenne
7
2
Chevetogne
06/09/20 16:00
Vaux-Chaudfontaine
1 4
Wielsbeke
06/09/20 16:00
Vaux-Chaudfontaine
1
4
Wielsbeke
06/09/20 16:00
Zwarte Leeuw
2 1
Wetteren
06/09/20 16:00
Zwarte Leeuw
2
1
Wetteren
05/09/20 20:00
VW Hamme
3 0
Sprimont
05/09/20 20:00
VW Hamme
3
0
Sprimont
06/09/20 16:00
Spouwen-Mopertingen
4 0
Montignies
06/09/20 16:00
Spouwen-Mopertingen
4
0
Montignies
06/09/20 15:00
Ganshoren
4 1
Kosova Schaerbeek
06/09/20 15:00
Ganshoren
4
1
Kosova Schaerbeek
06/09/20 16:00
Hoegaarden-Outgaarden
2 3
Oudenaarde
06/09/20 16:00
Hoegaarden-Outgaarden
2
3
Oudenaarde
06/09/20 16:00
Londerzeel
1 0
Meetjesland
06/09/20 16:00
Londerzeel
1
0
Meetjesland
06/09/20 16:00
Toekomst Menen
5 0
Linden
06/09/20 16:00
Toekomst Menen
5
0
Linden
06/09/20 16:00
Entité Manageoise
4 4
Solières Sport
06/09/20 16:00
Entité Manageoise
4
4
Solières Sport
Pénalties 4-2
05/09/20 20:00
Berchem Sport
1 1
Union Namur
05/09/20 20:00
Berchem Sport
1
1
Union Namur
Pénalties 2-4
06/09/20 16:00
Berchem Sport
1 0
Turnhout
06/09/20 16:00
Berchem Sport
1
0
Turnhout
06/09/20 16:00
Hamoir
2 3
Onhaye
06/09/20 16:00
Hamoir
2
3
Onhaye
05/09/20 19:30
Ninove
2 3
Rapid Symphorinois
05/09/20 19:30
Ninove
2
3
Rapid Symphorinois
06/09/20 16:00
Lyra-Lierse Berlaar
2 0
Torpedo Hasselt
06/09/20 16:00
Lyra-Lierse Berlaar
2
0
Torpedo Hasselt
05/09/20 18:00
PAC Buzet
1 0
Cappellen
05/09/20 18:00
PAC Buzet
1
0
Cappellen
06/09/20 16:00
Jeunesse Tamines
2 0
Acren-Lessines
06/09/20 16:00
Jeunesse Tamines
2
0
Acren-Lessines
06/09/20 16:00
St-Denijs
1 3
Olsa Brakel
06/09/20 16:00
St-Denijs
1
3
Olsa Brakel
06/09/20 16:00
Voorwaarts Zwevezele
4 0
Rumbeke
06/09/20 16:00
Voorwaarts Zwevezele
4
0
Rumbeke
29/08/20 15:30
Munkzwalm
2 1
Aalter
29/08/20 15:30
Munkzwalm
2
1
Aalter
29/08/20 17:30
Sart-Bernard
2 2
Tempo Overijse
29/08/20 17:30
Sart-Bernard
2
2
Tempo Overijse
Pénalties 2-4
29/08/20 18:00
Stade Disonais
10 2
Aubel
29/08/20 18:00
Stade Disonais
10
2
Aubel
29/08/20 18:00
Lochristi
5 0
Dendermonde
29/08/20 18:00
Lochristi
5
0
Dendermonde
29/08/20 18:30
Bree-Beek
8 1
Sart Tilman
29/08/20 18:30
Bree-Beek
8
1
Sart Tilman
29/08/20 19:00
Rumbeke
3 0
Jong Zulte
29/08/20 19:00
Rumbeke
3
0
Jong Zulte
29/08/20 19:00
Koksijde Oostduinkerke
0 4
Blankenberge
29/08/20 19:00
Koksijde Oostduinkerke
0
4
Blankenberge
29/08/20 19:00
Kosova Schaerbeek
1 0
Ixelles
29/08/20 19:00
Kosova Schaerbeek
1
0
Ixelles
29/08/20 19:00
Gembloux
2 3
Gosselies
29/08/20 19:00
Gembloux
2
3
Gosselies
29/08/20 19:00
Sersk-Schellebelle
0 0
Avanti
29/08/20 19:00
Sersk-Schellebelle
0
0
Avanti
Pénalties 6-5
29/08/20 19:30
Diksmuide
1 0
Oostnieuwkerke
29/08/20 19:30
Diksmuide
1
0
Oostnieuwkerke
29/08/20 19:30
Torhout
2 3
RC Lauwe
29/08/20 19:30
Torhout
2
3
RC Lauwe
29/08/20 19:30
Kontich
3 2
Léopold
29/08/20 19:30
Kontich
3
2
Léopold
29/08/20 19:30
Esperanza Pelt
1 1
SK Meldert
29/08/20 19:30
Esperanza Pelt
1
1
SK Meldert
Pénalties 5-3
29/08/20 19:30
Herk-De-Stad
5 2
Herselt
29/08/20 19:30
Herk-De-Stad
5
2
Herselt
29/08/20 19:30
Nivelles
1 3
Denderhoutem
29/08/20 19:30
Nivelles
1
3
Denderhoutem
29/08/20 19:30
Beringen
2 0
Noordstar
29/08/20 19:30
Beringen
2
0
Noordstar
29/08/20 19:30
Achel
4 2
V. Lommel
29/08/20 19:30
Achel
4
2
V. Lommel
29/08/20 19:30
VW Hamme
7 0
Schelle Sport
29/08/20 19:30
VW Hamme
7
0
Schelle Sport
29/08/20 19:30
Montignies
9 1
Forchies
29/08/20 19:30
Montignies
9
1
Forchies
29/08/20 19:30
Vorselaar
4 0
Oud-Turnhout
29/08/20 19:30
Vorselaar
4
0
Oud-Turnhout
29/08/20 19:30
Elen
0 4
Eendracht Termien
29/08/20 19:30
Elen
0
4
Eendracht Termien
29/08/20 20:00
Wellen
1 0
Espoir Minerois
29/08/20 20:00
Wellen
1
0
Espoir Minerois
29/08/20 20:00
Union Rochefortoise
11 0
St-Louis Saint-Leger
29/08/20 20:00
Union Rochefortoise
11
0
St-Louis Saint-Leger
29/08/20 20:00
Onhaye
3 0
Fernelmont-Hemptinne
29/08/20 20:00
Onhaye
3
0
Fernelmont-Hemptinne
29/08/20 20:00
Lebbeke
2 0
Bornem
29/08/20 20:00
Lebbeke
2
0
Bornem
29/08/20 20:00
Nismes
1 1
Lasne Ohain
29/08/20 20:00
Nismes
1
1
Lasne Ohain
Pénalties 8-7
29/08/20 20:00
St Hubert
0 2
Sprimont
29/08/20 20:00
St Hubert
0
2
Sprimont
29/08/20 20:00
Weerstand Koersel
0 1
Wezel
29/08/20 20:00
Weerstand Koersel
0
1
Wezel
29/08/20 20:00
Vissenaker
0 1
De Kempen
29/08/20 20:00
Vissenaker
0
1
De Kempen
29/08/20 20:15
Glabbeek
0 3
Hoegaarden-Outgaarden
29/08/20 20:15
Glabbeek
0
3
Hoegaarden-Outgaarden
29/08/20 20:30
Oppagne-Wéris
4 1
Bastogne
29/08/20 20:30
Oppagne-Wéris
4
1
Bastogne
29/08/20 20:30
Jodoigne
2 2
Juve Hasselt
29/08/20 20:30
Jodoigne
2
2
Juve Hasselt
Pénalties 2-0
30/08/20 16:00
Racing Waregem
2 1
Proven
30/08/20 16:00
Racing Waregem
2
1
Proven
30/08/20 16:00
Elene-Grotenberge
5 1
Houdinois
30/08/20 16:00
Elene-Grotenberge
5
1
Houdinois
30/08/20 16:00
Diest
1 2
Berg en Dal
30/08/20 16:00
Diest
1
2
Berg en Dal
30/08/20 16:00
Ranst
3 2
Sint-Lenaarts
30/08/20 16:00
Ranst
3
2
Sint-Lenaarts
30/08/20 16:00
Sint-Job
2 1
Betekom
30/08/20 16:00
Sint-Job
2
1
Betekom
30/08/20 16:00
Monceau
1 3
Union Namur
30/08/20 16:00
Monceau
1
3
Union Namur
30/08/20 16:00
Wetteren
3 0
Wemmel
30/08/20 16:00
Wetteren
3
0
Wemmel
30/08/20 16:00
Rhisnois
0 0
Malonne 2000
30/08/20 16:00
Rhisnois
0
0
Malonne 2000
Pénalties 3-5
30/08/20 16:00
Adegem
2 2
Mariakerke
30/08/20 16:00
Adegem
2
2
Mariakerke
Pénalties 3-5
30/08/20 16:00
Voorwaarts Zwevezele
2 2
St-Denijs
30/08/20 16:00
Voorwaarts Zwevezele
2
2
St-Denijs
Pénalties 4-5
30/08/20 16:00
Jong Lede
2 0
Kruibeke
30/08/20 16:00
Jong Lede
2
0
Kruibeke
30/08/20 16:00
Tollembeek
0 2
Tournai
30/08/20 16:00
Tollembeek
0
2
Tournai
30/08/20 16:00
Eppegem
7 0
Rupelmonde
30/08/20 16:00
Eppegem
7
0
Rupelmonde
30/08/20 16:00
Pays Vert
2 2
Burst
30/08/20 16:00
Pays Vert
2
2
Burst
Pénalties 5-4
30/08/20 16:00
Berlaar-Heikant
2 4
Stockel
30/08/20 16:00
Berlaar-Heikant
2
4
Stockel
30/08/20 16:00
Huy
0 2
Ster-Francorchamps
30/08/20 16:00
Huy
0
2
Ster-Francorchamps
30/08/20 16:00
Linden
2 1
Mariaburg
30/08/20 16:00
Linden
2
1
Mariaburg
30/08/20 16:00
Voorde-Appelterre
1 1
Meslin - Grand Marais
30/08/20 16:00
Voorde-Appelterre
1
1
Meslin - Grand Marais
Pénalties 9-8
30/08/20 16:00
Anzegem
0 1
Meetjesland
30/08/20 16:00
Anzegem
0
1
Meetjesland
30/08/20 16:00
Tenneville
1 3
Huccorgne
30/08/20 16:00
Tenneville
1
3
Huccorgne
30/08/20 16:00
Racing Mechelen
3 1
Hoger Op Kalken
30/08/20 16:00
Racing Mechelen
3
1
Hoger Op Kalken
30/08/20 16:00
Opitter
1 4
Fizoise
30/08/20 16:00
Opitter
1
4
Fizoise
30/08/20 16:00
Aubel
0 1
Bilzerse Waltwilder
30/08/20 16:00
Aubel
0
1
Bilzerse Waltwilder
30/08/20 16:00
Crossing Schaerbeek
4 1
FC Schaerbeek
30/08/20 16:00
Crossing Schaerbeek
4
1
FC Schaerbeek
30/08/20 16:00
SK Berlare
0 0
Sint-Niklaas
30/08/20 16:00
SK Berlare
0
0
Sint-Niklaas
Pénalties 4-2
30/08/20 16:00
Wevelgem City
1 8
Eendracht Wervik
30/08/20 16:00
Wevelgem City
1
8
Eendracht Wervik
30/08/20 16:00
Andennais
1 2
Marloie
30/08/20 16:00
Andennais
1
2
Marloie
30/08/20 16:00
Jeunesse Tamines
2 1
Genappe
30/08/20 16:00
Jeunesse Tamines
2
1
Genappe
30/08/20 16:00
Blegny
2 5
Herderen-Millen
30/08/20 16:00
Blegny
2
5
Herderen-Millen
30/08/20 16:00
Herstal
1 6
Schoonbeek-Beverst
30/08/20 16:00
Herstal
1
6
Schoonbeek-Beverst
30/08/20 16:00
Wanze / Bas-Oha
3 4
Chevetogne
30/08/20 16:00
Wanze / Bas-Oha
3
4
Chevetogne
30/08/20 16:00
Zedelgem
1 1
Wielsbeke
30/08/20 16:00
Zedelgem
1
1
Wielsbeke
Pénalties 5-6
30/08/20 16:00
Binche
4 1
Ransart
30/08/20 16:00
Binche
4
1
Ransart
30/08/20 16:00
Stade Everois
2 3
Berchem Sport
30/08/20 16:00
Stade Everois
2
3
Berchem Sport
30/08/20 16:00
Renaissance Mons
3 0
Mesvin
30/08/20 16:00
Renaissance Mons
3
0
Mesvin
30/08/20 16:00
Beloeil
5 0
Mons Nord
30/08/20 16:00
Beloeil
5
0
Mons Nord
30/08/20 16:00
Bierbeek
0 3
Zwarte Leeuw
30/08/20 16:00
Bierbeek
0
3
Zwarte Leeuw